Book Of Ra 3 - Gra Book of Ra 3 online za darmo

book of ra 3 la mummia

Po długim oczekiwaniu nastąpiła kontynuacja jednej z najbardziej popularnych gier slotowych wszechczasów -  Book Of Ra 3 Mumia online. Jest to trzecia część naszej ukochanej Book Of Ra w zupełnie nowej szacie graficznej, jeszcze lepiej opracowanej niż już znakomita wersja deluxe.

Trzecia część zabierze nas między zawiłości i tajemnice piramid, ale też tam, gdzie ożyje mumia faraona zapewniając nam niezapomniane doświadczenie gry! Gra nastąpi z wykorzystaniem interfejsu 5x3 z 25 płatnymi liniami i wieloma trybami specjalnymi, w tym 8 trybami gry bonusowej.

gratis

W odniesieniu do Book Of Ra 3 Mumia 3 obowiązują te same zasady co w przypadku Book Of Ra Deluxe 1 i 2 na portalu: wersja gry proponowana poniżej  jest całkowicie bezpłatna dzięki wirtualnemu i nieograniczonemu kredytowi.

Szczegóły odnośnie gry Book of Ra 3 Mumia

griglia book of ra 3

W głównej fazie gry wykorzystuje sięsiatkę gry 5x3na której, wyrównując pasujące symbole z pierwszego wałka w prawo, uzyskacie fantastyczne wygrane.Przewidziano 24 linii wypłat (o 15 więcej niż w Book Of Ra deluxe). Są to stałe linie - nie musicie nic robić, tylko zdecydować się na rozdanie.

Jak już wspomniano, grafika jest naprawdę wyjątkowa, a my zadbaliśmy o każdy aspekt gry,  w tym o realistyczne zdjęcia symboli przedstawiające różne postaci i typowe elementy dla tego tajemniczego świata.

 Symbol Mumii jest symbolem wild zastępującym dowolny symbol w grze, uzupełniając ewentualne zwycięskie kombinacje. Jak zawsze, funkcja ta nie ma zastosowania do symbolu scattera, reprezentowanego przezLogo Mumii.

bonus book of ra 3

Wyjątkowość Book Of Ra 3 Mumia leży jednak w jej ośmiu dostępnych bonusach,chociaż początkowo będzie można aktywować tylkoBonus Lost City Adventure. Dopiero po aktywacji tego trybu, co następuje losowo, można przejść  do kolejnego odblokowania dodatkowych trybów bonusowych, które, dla wygody, zostaną przedstawione na poniższej liście:

  • Scatter Skorpion: symbole Króla Skorpiona staną się symbolami scattera.
  • Rozszerzanie Mumia: przy aktywacji symbol Mumii rozszerzy się na ewentualny walec gry.
  • Skarab Atak: wraz z obecnością symbolu wild na środkowym walcu uzyska się dalsze symbole wild na drugim i czwartym walcu.
  • Callapsing Reels: w przypadku zwycięskiej kombinacji, symbole, które ją tworzą będą eksplodować tworząc nowe.
  • Mumia Power: jeden, dwa lub trzy symbole scattera obecne w zwycięskiej kombinacji pomnożą miejsce w grze x3, x6 i x9.
  • Mumia Respins: symbol wild na walcach pozostaje zablokowany aż do uzyskania zwycięskiej kombinacji.
  • Super Gry darmowe spiny: otrzymasz pięć darmowych obrotów z dołączonym Super Spinem.
  • Mumia Hunt Bonus: przy aktywacji musie musiał wybrać pomiędzy mumiami na wideo, aby odkupić swoje wygrane.