Book Of Ra Online - Zagraj w pierwszą wersję Book Of Ra online za darmo

book of ra classic gratis

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie mogło zabraknąć na naszym portalu pierwszej wersji Book Of Ra, to znaczy Book Of Ra online Classica.

Ta maszyna do gry jest wcześniejszą wersją Book of Ra Deluxe , a my z Bookofra-deluxe.pl dajemy Wam w tym dziale możliwość sprawdzenia gry online i całkiem za darmo.

Po sukcesie pierwszej wersji Book of Ra on-line, firma Novomatic postanowiła ulepszyć grę. Następnie narodziła się maszyna do gry Book of Ra Deluxe,, ale mowa tutaj o klasycznej wersji.  Book of Ra online ponownie z grafiki stosunkowo niska, ale wciąż miał wielki sukces dzięki swojej doskonałej gry i gry dodatkowej, która w zasadzie była powodem sukcesu obu wersjach.

book of ra 2

Bardzo podobną do wersji Book of Ra Deluxe, można wypróbować Book of Ra online Classica za darmo poniżej.

Pamiętaj, że po wyczerpaniu całego dostępnego kredytu, możesz ponownie zagrać, gdy odświeżysz stronę.

 

Analiza gry Book Of Ra Online

Book of Ra Classic, była pierwszą grą oficjalnie wprowadzoną do tej grupy automatów, a zatem odzwierciedla ona czas, w którym została opracowana. Jednakże nadal pozostaje konkurencyjna pod względem prawdziwego i dosłownego stylu gry.

Pierwsza Book Of Ra miała te same zasady, które obowiązują w bardziej znanej i aktualnej wersji deluxe: gra następuje zawsze na 15 walcach z tymi samymi symbolami (faraon,odkrywca, tytułowa księga, skarabeusz, itp), które zostaną ustawione w 10 płatnych liniach.

Prawdziwym problemem, który spowodował uaktualnienie gry przez firmę NOVOMATIC była strona estetyczna, na której widać było już upływ czasu uniemożliwiający tej perle wśród gier slotowych dotrzymanie kroku aktywnej konkurencji. Stąd powstał pomysł, aby przerobić automat, dodając nazwę Deluxe do tytułu i uaktualnić go wyłącznie z estetycznego punktu widzenia, bez wpływania w jakikolwiek sposób na grę, która była mocną stroną tej grze slotowej.

Po aktualizacji uzyskaliśmy maszynę do gry konkurencyjną z każdego punktu widzenia, ze starannie opracowaną grafiką i animacją, a przede przemyślanym wykorzystaniem 3D. Te same symbole w grze, pozostając identyczne w formie, zostały znacznie ulepszone w szczegółach i wysokiej jakości animacji, co spowodowało ich ożywienie na ekranie.