Book of Ra Tricks - Oto kilka wskazówek, aby wygrać

Trucchi Book Of Ra

W tej części serwisu ujawnimy  sztuczki, aby wygrać w grze slotowej Book of Ra online, a także w wersji dla salonów gier. Chociaż trzeba powiedzieć, że nie należy nazywać ich sztuczkami, ponieważ nie istnieją prawdziwe sztuczki umożliwiające wygraną w grze Book of Ra, a więc należy raczej stwierdzić, że są to zalecenia.

Book Of Ra trucchi

 Book of Ra nie jest klasycznym automatem, ale grą slotową podłączoną do centralnego serwera, a więc nie jest możliwe, aby znaleźć błąd systemu, a potem oszukiwać, aby wygrać. Nie powinno Was to jednak zniechęcać, ponieważ wymienimy taraz wszystkie uczciwe zalecenia, aby wygrać w Book Of Ra lub w wersji dla salonów gry.

Po pierwsze, możemy powiedzieć, że jest bardzo ważne znać zasady gry w każdym szczególe, aby zrozumieć, czy i kiedy serwer jest w fazie wypłaty i aby to uczynić, konieczne jest, aby zagrać w Book of Ra i bardzo uważnie obserwować.

A zatem, pierwsza rada jest następująca: grać i patrzeć, aby dobrze poznać zasady gry.

Sztuczki, aby wygrać w Book Of Ra

trucchi book of ra online
 1. Stała wartość niewysokich wygranych jest oznaką właściwego stanu gry.

 1. Częste pojawianie się 2 symboli Księgi Ra na ekranie zapowiada rychłe uruchomienie gry bonusowej.

 2. Zwycięskie kombinacje 5 identycznych symboli nie oznaczają, że slot jest w fazie płatności. Faktycznie, zwykle po wysokiej kombinacji można nie uzyskać zwycięstwa dla różnych kolejek.

 3. Częste zwycięskie kombinacje, składające się z 4 identycznych symboli niczego nie oznaczają, więc nie należy sądzić , że mogą doprowadzić Was do ruiny.

Sztuczki w Book of Ra w wersji dla salonów gry

trucchi book of ra sale vlt
 1. Wszystkie sztuczki w Book Of Ra w wersji online mają również zastosowanie w salonach gier, ale nie odwrotnie.

 2. Gra w salonach gier odwiedzanych przez wielu graczy jest ważna, ponieważ im więcej pieniędzy w grze, tym więcej szans na wygraną.

 3. Grajcie zaraz po godzinach otwarcia lub przed zamknięciem salonu gry.

 4. Grajcie, gdy liczba zajętych terminali jest mniejsza lub równa 3, w celu zwiększenia szans na dużą wygraną.

 5. Grajcie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych linii wypłat.

 6. Rozpocznijcie grę z minimalnym zakładem, a następnie zwiększajcie go, jeżeli uznacie, że warto.

 7. Pamiętajcie, że jeżeli na terminalu pojawi się opcja wypłaty, z uwagi na rożne zwycięskie kombinacje, nie znaczy to, że wygrywacie jeden z kolejnych jackpotów.

Podsumowując, należy pamiętać, że nie istnieją żadne realne sztuczki, aby wygrać grę w Book Of Ra, ale można skorzystać z porad, które wymieniliśmy, aby zwiększyć szanse na wygraną. Tym samym jeżeli znajdzie się kogoś, kto zechce sprzedać swoje sztuczki, jest tylko oszustem i należy niezwłocznie zgłosić ten fakt.