Graj w grę slotową Dolphins Pearl online za darmo

Slot Dolphins Pearl Gratis

Gra Dolphins Pearl Deluxe to kolejny fantastyczny skarb spod znaku Novomatic.Jest on z pewnością  jedną z ulubionych i najczęściej odwiedzanych gier niemieckich graczy,, zarówno w wersji online, jak i kasyn gry.

Dolphins Pearl Deluxe

Dolphins Pearl Deluxe w internecie to automat osadzony w środowisku morskim, gdzie bohaterami są delfiny, które zaprowadzą gracza na dno morza w poszukiwaniu ostryg pełnych cennych pereł.

Pamiętaj, że ta wersja gry oferowana jest wyłącznie w celach rozrywkowych i nie pozwala ani stawiać zakładów, ani wygrać na pieniądze.

KLIKNIJ NA PRZYCISK START I ROZPOCZNIJ GRĘ

Jak grać w grę slotową Dolphins Pearl online?

Bonus Dolphins Pearl

Gra slotowa Dolphins Pearl Deluxe oferuje siatkę gry 5x3, 10 aktywnych linii gry, darmowe spiny, ,, tryb autoodtwarzania, podwajanie, dzikie symbole, symbole scattera i grę bonusową z darmowymi spinami.

Aby wygrać w grze Dolphins Pearl online należy uzyskać  zwycięskie kombinacje poprzez gromadzenie identycznych, kolejnych symboli z pierwszego walca gry po lewej stronie w kierunku na prawo. Ta zasada nie stosuje się do symbolu scattera.  Pamiętajcie, że zakłady liniowe mogą różnić się o minimum 0,20 centów do maksymalnie 2,00 euro, a następnie osiągnąć maksymalną stawkę za spin walców w wysokości 20,00 euro.

Po wybraniu liczby linii do aktywacji, od 1 do 10 i ustawieniu zakładu gracz będzie musiał jedynie zdecydować, czy grać normalnie przez naciśnięcie przycisku start czy wykorzystać funkcję automatycznej gry, Autoplay, poprzez naciśnięcie przycisku o tej samej nazwie oczekując zwycięskiej kombinacji. Pamiętaj, że przy każdej wygranej kombinacja   gracz może też zdecydować o odebraniu wygranej lub jej podwojeniu   uruchomiając funkcję Ryzyka odpowiednim przyciskiem Ryzyko-Podwojenie.

Jak już wspomniano, gra Dolphins Pearl Deluxe online osadzona jest na dnie morza i ma wiele symboli tematycznych, a także symboli kart do gry . Dodatkowo, występują specjalne symbole wild i scattera.

Dolphins Pearl 2 Jolly

 Symbol wild jest reprezentowany przez postać Delfina , a poza tym będzie mógł zastąpić każdy inny symbol, z wyjątkiem scattera, aby zakończyć zwycięską kombinację; jest również najcenniejszym symbolem  w grze. Symbol scattera jest przedstawiony przez Ostrygę z perłą , pozwala zarówno na uzyskanie wygranej kombinacji jak  i aktywowanie gry bonusowej z darmowymi  spinami Dolphin's Pearl. W rzeczywistości, gdy pojawiają się one, w kolejności, 3, 4 lub 5 symboli Ostrygi z Perłą, gracz otrzymuje także15 darmowych spinów z pomnożoną wygraną x3.

Pamiętajcie, że przy użyciu przycisku Paytable można wyświetlić tabele wypłat gry Dolphins Pearl Deluxe online i zobaczyć zarówno wartości, jak i funkcje wszystkich symboli gry.