Pojawiła się w internecie gra slotowa Just Jewels Gratis w wersji Deluxe

Slot Just Jewels Gratis

Gra całkowicie skoncentrowana na  bogactwie , gdzie głównymi bohaterami są klejnoty, to gra spod znaku Novomatic: Tylko Jewels Deluxe. Ta wspaniała gra slotowa jest całkowicie dostępna w wersji 3D. Pełna symboli inspirowanych bogactwem, chociaż prosta, jest zawsze bardzo przyjemna i wciągająca.

Tutaj, na naszej stronie internetowej, nie tylko można znaleźć pełny opis automaty do gry, ale też możecie spróbować gry Just Jewels Deluxe online za darmo, bez konieczności jakiejkolwiek rejestracji lub pobrania.Należy pamiętać, że ta wersja gry oferowane jest tylko w celach rozrywkowych.

KLIKNIJ NA PRZYCISK START I ROZPOCZNIJ GRĘ

 

Jak grać online w grę slotową Just Jewels

Vlt Just Jewels 2

Gra slotowa Just Jewels Deluxe to jedna z darmowych gier firmy Novomatic poświęcona biżuterii. Przedstawia siatkę gry z 5 walcami i do 10 aktywnych linii wygrywających . Gra jest bardzo prosta i bez zbędnych dodatków. W rzeczywistościnie ma tam ani gry bonusowej, ani dzikich symboli (wild).

Aby zagrać w Just Jewels Deluxe online za darmo należy po prostu wybrać liczbę linii do zagrania , maksymalnie 10, ustawić zakład na linię od minimum 0,20 centów do maksymalnie 2,00 euro i  przyciskiem Start rozpocząć obracanie walców  lub przy użyciu wygodnej funkcji uruchamianej przez naciśnięcie Autoplay. Po włączeniu funkcji autoodtwarzania (autoplay), walce będą się obracały automatycznie.

Jak już wspomniano, gra slotowa Just Jewels Deluxe zawiera grafikę 3D oraz wiele symboli tematycznych przedstawiających biżuterię, euro i wszystko, co uosabia bogactwo. Oprócz głównej gry i klasycznych funkcji autoplay i podwojenianie oferuje ani gier  bonusowych i symboli wild, ale nie brakuje symbolu scattera.

slot just jewels

W rzeczywistości  symbol scattera jest reprezentowany przez symbol euro € i, w tym przypadku, nie aktywuje gry bonusowej, ale płaci za zwycięską kombinację, gdy uzyskuje się co najmniej 3 symbole w dowolnej pozycji na walcach.

Krótko mówiąc, w grze online Just Jewels Deluxe grasz w prostą i zabawną grę na automacie  i masz możliwość podwojenia swoich zwycięskich kombinacji uzyskanych po aktywacji funkcji ryzyka.