Nadchodzi gra slotowa Lucky Lady Charm - wersja Deluxe

Slot Lucky Ladys Charm

Fascynujący Świat kobiecego piękna otacza naszą codzienność: reklama, produkty kosmetyczne i do pielęgnacja ciała, moda, itp. Dlatego też nie mogło zabraknąć gry slotowej, która o tym opowie, skierowanej głównie do kobiet,  często niedocenianych odbiorców.

Tutaj można spróbować i zagrać w wersję demo gry Lucky Ladys Charm w drugiej odsłonie Deluxe,gdzie wyraźnie poprawiono grafikę w stosunku do pierwszej wersji. Następnie można przeczytać szczegółowy opis techniczny.

KLIKNIJ NA PRZYCISK START I ROZPOCZNIJ GRĘ

Analiza gry Lucky Lady Charm 2

wild lucky ladys charm

Gra Lucky Ladys Charm online ma taką samą charakterystykę jak w grach w salonach gier w naszym kraju. Gra slotowa z 5 walcami i  maksymalnie 10 liniami wypłatw swojej drugiej wersji, a mianowicie Deluxe, przedstawia symbole w grafce 3D, wszystkie dotyczące świata kobiecego piękna.

Stawka minimalna wynosi 0,20 centów do maksymalnie 20 euro łącznie. Wszystkie zwycięskie kombinacje wypłacane są od lewej do prawej , a dzięki podwójnej grze można spróbować podwoić wygraną. Podwójna gra pojawia się na drugim ekranie, gdzie będziesz miał możliwość wyboru pomiędzy dwoma kartami w różnych kolorach. Celem gry, aby wygrać podwójnie, jest odgadnięcie koloru karty wylosowanej przez  system. Tak, masz 50% szans na zwycięstwo. Jednak w tym przypadku, kolor jest niepoprawny, tracisz całą wygraną kwotę. Możesz podwoić w nieskończoność, zawsze pamiętając, że każdy błąd może spowodować utratę wszystkiego.

Najważniejszym symbolem w tej grze jest scatter, przedstawiany jako symbol dłoni. Symbole scattera wypłacają w dowolnej pozycji na walcach (również w przypadkowej kolejności). Po uzyskaniu co najmniej trzech, będziesz miał dostęp do gry bonusowej.

Gra bonusowa przyznaje15 darmowych spinów z pomnożeniem przez 3 dla każdej zwycięskiej kombinacji. Świetna okazja, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną w: Lucky Ladys Charm Deluxe. Również w trakcie wolnych spinów, jeśli zostaną wylosowane 3 symbole scattera, otrzymacie 15 dodatkowych i darmowych obrotów. Nie ma żadnych ograniczeń darmowych obrotów, które możecie otrzymać.

lucky ladys charm free spin

W końcu, należy pamiętać o wielkiej zalecie gry online w stosunku do gier w salonach polegającej na wypłacie slotu Lucky Ladys. W rzeczywistości, w samej grze online musi być on większy niż 90%, ale jak wynika z danych w tabeli wypłat Casino' gdzie znajduje się ta gra, zazwyczaj przekracza 96%.

Nasz zespół życzy udanej zabawy w grze Lucky Ladys CharmGratis online w wersji Deluxe.