Sizzling Hot - Zagraj w grę slotową Sizzling Hot Deluxe za darmo

Slot Sizzling Hot

Któż nie zna popularnego automatu z owocami, tak obecnego w salonach gry Novomatic? Mówimy o Sizzling Hot, klasycznej grze slotowej stworzonej przez Novomatic, przeznaczonej dla wszystkich miłośników automatów z owocami. 

Sizzling Hot Deluxe

Prosta grafika, ulepszona w wersji Deluxe, Sizzling Hot Slot online ma bardzo proste zasady gry: 5 linii wypłat na 5 walcach gry, z klasycznymi symbolami owoców. Automaty z animacją 3D,bardzo przyciągające. Nie jest to gra bonusowa, ale wypłaty są naprawdę wysokie,co przyczyniło się do dużego sukcesu w każdej kombinacji.

Tutaj możesz grać w grę Sizzling Hot Deluxe za darmo z wirtualnymi kredytami bez żadnej wartości, jak w zwykłą grę dla zabawy. Nie jest to gra na prawdziwe pieniądze. W Sizzling Hot zagrasz za darmo i dla rozrywki.

KLIKNIJ NA PRZYCISK START I ROZPOCZNIJ GRĘ

Jak grać w grę slotową Sizzling Hot?

Slot Sizzling Hot Deluxe

Tak jak wcześniej,ta świetna gra firmy Novomatic gratis nie ma skomplikowanych zasad, ponieważ wszystko odbywa się w głównej grze z bębnamibez gry bonusowej czy też wolnych spinów.

Wiele osób zastanawia się, gdzie tkwi powodzenie tej gry slotowej, gdzie nie ma funkcji specjalnych. Odpowiedź jest prosta: po pierwsze motyw owoców, który nadal fascynuje ale przede wszystkim większa wartość kombinacji w porównaniu do innych gier.

Należy również uwzględnić dużą zaletę w postaci gry w Internecie, gdzie osiąga się wyższą wypłatę nawet o 96%,w porównaniu do znacznie niższych płatności z automatów w salonach gier.

W każdym razie, gra Sizzling Hot Deluxe powstała z opcją  5 walców i 5 linii wypłat. Składa się symboli numerycznych i symboli owoców.Wszystkie bardziej klasyczne symbole takie jak wiśnie, 7, cytryny, pomarańcze, itp. są obecne w tej grze.

Sizzlin hot slot machine

Wybierając zakład dla danej linii, liczbę linii do gry, po prostu naciśnij start rozpoczynając obracanie bębnów. Kombinacje są wypłacane od lewej do prawej, a także dostępna jest gra umożliwiająca podwojenie każdej wygranej uzyskanej w zabawnej grze w karty, w której należy odgadnąć czy wylosowana karta będzie koloru czerwonego czy czarnego.

Nie ma tam nawet symboli wild czy scatter. Symbol gry Sizzling Hot o największej wartości to "siedem". Minimalne kombinacje zaczynają się od dwóch sąsiednich symboli ustawionych w jednej linii gry. Pozostaje tylko życzyć powodzenia w grze Sizzling Hot za darmo w jej wersji Deluxe.